[Propunere]-Am nevoie de un ajutor!

hNTT [;x]

[Propunere]-Am nevoie de un ajutor!

Post#1 » January 7th, 2018, 2:02 pm

[*]Nick : hNTT [;x]
[*]Sugestie/Propunere: Eu propun asa un om care sta pe pronion si poate face servere clasic sau nu importa sa ma ajute,daca doriti sa crestem comunitatea.Eu propun in felul urmator:Imi face cineva un server de clasic hostat la 0ping tot frumos,problema la mine e ca nu pot face servere ca nu am internetul configurat adica fibra optica,Care vrea sa ma ajute si sa crestem comunitatea cu un server clasic sa raspunda aici,Tot ce trebuie sa faceti este sa face-ti un server Clasic,restul eu ma voi ocupa de tot cum ar fi plata lunara tot tot! Deci astept un raspuns cat mai rapid!

IMPREUNA CRESTEM!
Image

Emilian ;x

Re: [Propunere]-Am nevoie de un ajutor!

Post#2 » January 8th, 2018, 4:19 pm

Eu te pot ajuta la configurarea serverului ,tot.Chiar vreau sa ridicam aceasta comunitate din nou,am 1000+ posturi si amintiri frumoase aici..
Daca vrei o viata perfecta pe Pronion , Staff-ul te roaga sa respecti regulamentul !

Image

hNTT [;x]

Post#3 » January 8th, 2018, 4:50 pm

Poti sa te apuci de un server de GO Daca stii cum se face treaba,adica Counter Strike 1.6 GO REMAKE
asa tip de joc e acuma in top cred ca in 1.6 sar putea incepe cu el oricum BB de de nimic pe pronion,si ala la fel.Asa-ca daca poti face te rog sa ma ajuti cand e gata serveru ma anunti eu iti trimit banii de host si asta e treaba,Contacteazama(skype): staver.vasia1
Eu zic sa incepem asa cum zic eu cu un server de GO REMAKE peurma o sa va mai ajut si cu alte servere!
Asa ca haideti haideti sa facem ceva cat mai rapid!

In legatura cu gramatica nu luati in considerare la scoala am invatat rau! ))
Image

Emilian ;x

Post#4 » January 9th, 2018, 4:46 pm

Hmm.. nu mai bine facem un server cs 1.6? Dupa parerea mea prinde mai bine pentru inceput,iar pe viitor am putea da un "upgrade" si sa mai facem un server.
Daca vrei o viata perfecta pe Pronion , Staff-ul te roaga sa respecti regulamentul !

Image

Dwight
Administrator Forum
Administrator Forum

Post#5 » January 13th, 2018, 9:26 pm

Daca v-ati hotarat cu privire la un server, scrieti si va pot face sectiune eventual si acces la o baza de date.
Atenție la conturile false care au numele meu (pseudonimul) și avatarul meu. Id-ul meu de steam e "DwightPronion" (fără ghilimele).

Nu vă voi cere niciodată orice fel de cont/parola/key/etc.
Daca găsiți sau vă adaugă un astfel de cont de steam, m-ați ajuta mult dacă l-ați raporta (opțiunea: "impersonation of another user").

Return to “Sugestii & Propuneri”