[Propunere] Reinoire

Shockwave

[Propunere] Reinoire

Post#1 » January 31st, 2017, 10:28 am

Nick : Shockwave
Propunere : CS 1.6 e un joc destul de vechi ,ba chiar foarte vechi am putea spune . Ma gandeam ca ar fi bine spre folosul comunitatii sa deschidem servere de CSGO sau Minecraft (jocuri mai noi ,as putea eu pune 5E lunar pt. un sv ,si alt cineva inca 5E ,ca nu ma doare mana ,cine e interesant pm) . Acum nu zic sa inchidem servele de CS 1.6 ca sunt membri care au PC-uri slabe si abia duc 1.6 ,insa ar fi bine sa deschidem servere si pe jocuri mai noi ,sa atragem si persoanele care sunt mai "nobili" asa . Scuzati exprimarea mea de ****** .

Nick : Shockwave
Propunere : Sa existe o sectiune dedicata pentru GTA V Online ,unde putem sa gasim parteneri de distractie si prieteni in acest joc. Sa facem clanuri de GTA . Si da cel mai probabil 10-30% din membri comunitati au GTA V ,dintre care vre-o 20% il duc lejer in 30 fps ,dar merita sa incercam ,zic si eu.
Am inteles.
Image

Smile
Admin Cs
Admin Cs

Re: [Propunere] Reinoire

Post#2 » January 31st, 2017, 3:18 pm

Contra la prima. Daca facem asta, cel mai probabil va trebui sa o luam "de la 0", in mare parte. (Aici ma refer la popularea lor) + Da, multa lume a trecut pe GO, dar inca mai sunt jucatori de 1.6, si chiar destui.
Contra si la a doua. Aproximarile tale sunt slabute. Putini au GTA V (de la noi de pe comunitate, cateva exemple: tu, Mave, Dirty daca nu ma insel, aLone., cam atat imi vine acum in cap.)
Image

Dwight
Administrator Forum
Administrator Forum

Post#3 » January 31st, 2017, 3:52 pm

Cine doreste sa-si afilieze serverul de CSGO/Minecraft in comunitate, e bine-venit.
Nu sunt nici pro nici contra la prima propunere. Noi doar recrutam servere. Au mai fost in comunitate servere de CSGO dar au fost inchise din cauza lipsei de timp (nu s-a ocupat nimeni de ele).
Daca doresti sa deschizi orice fel de server, las topicul deschis si sa raspunda cei care doresc sa se implice.
Atenție la conturile false care au numele meu (pseudonimul) și avatarul meu. Id-ul meu de steam e "DwightPronion" (fără ghilimele).

Nu vă voi cere niciodată orice fel de cont/parola/key/etc.
Daca găsiți sau vă adaugă un astfel de cont de steam, m-ați ajuta mult dacă l-ați raporta (opțiunea: "impersonation of another user").

Tweenzy
Club Pronion
Club Pronion

Post#4 » January 31st, 2017, 4:31 pm

1.Am avut server de cs:go in comunitate dar s-a inchis , acelasi lucru si cu serverul de minecraft . Dar daca tu vrei server de csgo sau de minecraft te asteptam .
2. Asta nu este o propunere rea , eu sunt PRO chiar daca pc-ul meu nu duce gta 5 .
Image

Kyo

Post#5 » February 1st, 2017, 12:38 pm

Pro la ambele. Dacă nu se face o chestie de acest gen, comunitatea moare încet, încet. Și dac-am lua-o de la 0, ce contează? Doar prin implicare poți face ceva.
Image
"Nothing is true, everything is permitted."

M@verick
Administrator
Administrator

Post#6 » February 1st, 2017, 1:17 pm

Dwight wrote:Cine doreste sa-si afilieze serverul de CSGO/Minecraft in comunitate, e bine-venit.
Nu sunt nici pro nici contra la prima propunere. Noi doar recrutam servere. Au mai fost in comunitate servere de CSGO dar au fost inchise din cauza lipsei de timp (nu s-a ocupat nimeni de ele).
Daca doresti sa deschizi orice fel de server, las topicul deschis si sa raspunda cei care doresc sa se implice.

"Cei care doresc sa se implice" - persoanele respective erau cele care erau asteptate sa posteze in cadrul acestui topic. Parerile pro/contra sunt inutile cand vine vorba de prima propunere. Topicul era deschis pentru a incerca sa il ajutam pe Shockwave sa isi gaseasca un partener, cu care sa hosteze un server de CS:GO sau Minecraft.

Cat despre a doua, legata de sectiunea GTA V Online, Smile are dreptate, sunt extrem de putini utilizatori care detin jocul legal (deci se pot juca multiplayer) in comunitate. Nu are rost sa cream o astfel de sectiune doar pentru cei 3-4 utilizatori care se afla in ipostaza mentionata anterior si din care fac parte si eu.
Image
Vrei sa ma adaugi ca prieten pe STEAM? Click pe imaginea de mai sus si da-mi add (dupa ce iti dai log-in).
In aceasta perioada, tind sa nu raspund la PM-uri. Cea mai buna varianta sa ma contactezi este prin mesaj pe steam sau pe TS3.

Dwight
Administrator Forum
Administrator Forum

Post#7 » February 18th, 2017, 1:45 pm

Nu a mai raspuns nimeni, au trecut deja 2 saptamani.
:tc:
Atenție la conturile false care au numele meu (pseudonimul) și avatarul meu. Id-ul meu de steam e "DwightPronion" (fără ghilimele).

Nu vă voi cere niciodată orice fel de cont/parola/key/etc.
Daca găsiți sau vă adaugă un astfel de cont de steam, m-ați ajuta mult dacă l-ați raporta (opțiunea: "impersonation of another user").

Return to “Sugestii & Propuneri”